Menü
içinde ,

Loki 2. Sezon: Mobius’un Jet Ski Hayali Gerçek Oluyor

Kate Herron: Mobius, 2. Sezonda Jet Ski’sine Kavuşabilir

Kate Herron: Mobius, 2. Sezonda Jet Ski'sine Kavuşabilir

Kate Herron: Mobius, 2. Sezonda Jet Ski'sine Kavuşabilir

Loki, 9 Haziran 2021 tarihinde Disney+‘da yayın hayatına başlamıştı. Loki’nin 1. sezonunda yönetmen koltuğunda Kate Herron vardı. Dizi, platformda yayınlanan 6 bölüm ile sezon finali yapmıştı. Dizinin yönetmeni olan Kate Herron, Loki’nin 2. Sezonunu yönetmek için geri dönmeyeceğini doğruladı. Herron, Owen Wilson‘ın hayat verdiği Mobius karakterinin sonunda jet ski’sine kavuştuğu bölümü parmakları çapraz yaparak (totem) izliyor olacak. TVA çalışano olan Mobius, tercih ettiği eğlence modunda dalgalarla boğuştuğunda, hayranlar dizinin en popüler sahnesinin bu olacağını düşünüyorlardı. Ama ne yazık ki öyle olmadı.

Loki, Farklı Bir Gerçekliğe Mi Fırlatıldı?

Doğal olarak, sosyal medyada dizinin bölümlerinin yayınlandığı 6 hafta boyunca beklentiyle karışık bir öfke vardı. Dizinin yaratıcı ekibi de sanırım bunun farkındaydı. Sadece bu da değil, Tom Hiddleston‘ın canlandırdığı Loki, Sylvie tarafından Zamanın Sonunda Citadel‘den atıldı. Geri döndüğünde Mobius’un kim olduğunu bile bilmediği tamamen farklı bir gerçeklikte buldu kendini.

Hiç bir bilgimiz olmadığı bu olay örgüsünde, ya Mobius’un bu versiyonu jet skileri sevmiyorsa? Durum böyle olmasa iyi olur. Herron, yeni bir röportajda, Disney Plus’ın sevilen dizisinin 2. Sezonunu yöneten kişinin, insanlara istediklerini vereceğine ve Wilson’ın mütevazı kült kahramanının, jet ski tarafından neden bu kadar büyülendiğine dair bize bir fikir vereceğine dair umutlarını özetledi.

Sanırım görev bu, değil mi? Bundan sonra kim yönetecekse, onu jet ski’sine bindirmeleri gerekiyor. Eğer bu 2. Sezonun açılışı değilse… Ama evet. Komikti, aslında. Çünkü bence ben, yazarlar ve dizide çalışan herkes, biz de memnunduk. Çünkü, açıkçası herkes görünce jet skileri sevdiler. Yani bence kesinlikle; Bunun gelecek sezon için bir zevk olacağına eminim.

Marvel Sinematik Evreni, kendi geleceği için büyük etkileri olan bir zaman yolculuğu gizemi etrafında dönen büyük bütçeli bir TV dizisi sunuyor. Bu hem Marvel, hem de hayranlar için gerçekten çok önemli bir yapım. Yine de bıyıklı ve kahverengi takım elbise düşkünü bir adamı bir noktada jet ski sürerken göremedikleri için hayranlarını üzdüler. Bir sahne olsa bile Mobius’u jet ski üzerinde görmek gerçekten harika olabilirdi.

Yorum Bırakın

Yazar Pablo

Exit mobile version
Araç çubuğuna atla