Menü
içinde ,

Scissor Seven 3. Sezon: Netflix Yayın Tarihi ve Daha Fazla Ayrıntı

Scissor Seven 3. Sezon Ne Zaman ve Dizi Hakkında Her Şey

Scissor Seven 3. Sezon Ne Zaman ve Dizi Hakkında Her Şey

Scissor Seven 3. Sezon: Netflix Yayın Tarihi ve Daha Fazla Ayrıntı

Scissor Seven, Netflix’teki en zorlu animelerden biri. Ancak dizi hayranları da 3. sezon çıkış tarihinde onay bekliyor.

Başarılı iki sezonun ardından, dizi hayranları daha fazlasını istiyor. Bu, Çin’de “Killer 7” olarak da bilinen bir Çin animasyon dizisi. He Xiaofen, anime dizisinin hem yönetmeni hem de yazarı. Sharefun Studio ve AHA Entertainment tarafından üretildi. Ve 1. sezon 25 Nisan 2018’de Çin’de yayınlandı. Ardından, Netflix anime serisini aldı ve 10 Ocak 2020’de yayınlandı. Ayrıca 2. sezon 7 Nisan’da yayınlandı. Şimdi Netflix’ten bir yenileme bekliyoruz.

Scissor Seven, 3. Sezon İçin Netflix’ten Onay Aldı Mı?

Scissor Seven’ın 3. sezonla birlikte Netflix’te yakın zamanda 2020’nin sonlarında veya 2021’in başlarında geri döneceğinden emin olabilirsiniz. Ancak platformdan yeni sezon için resmi bir onay yok.

Ancak bu, uluslararası tanınırlık kazanan nadir Çin anime dizilerinden ilki. Ayrıca, 2018’de Annecy Uluslararası Animasyon Film Festivali’nde ödüle aday gösterilen tek Çin çizgi filmi.

Scissor Seven’ın Konusu Nedir?

Resmi açıklama şu şekildedir:

Yedi burada bir suikastçıyken, başına talihsiz bir olay gelir ve hafızasını yitirir.

“Makas sallayıp saç kesen beceriksiz bir sözde suikastçı, hafızasını yeniden kazanmaya çalışırken kendisini kavgalı gruplar arasındaki güç mücadelesinin ortasında bulur.”

Scissor Seven Türkçe Meali ne bunun, derseniz eğer: Korkunç bir suikastçılar adası vardır. Yedi burada bir suikastçıyken, başına talihsiz bir olay gelir ve hafızasını yitirir. İçinde normal ve sakin insanların yaşadığı adanın sahilinde kenara vurmuş şekilde bir horoz tarafından bulunur. Anime, içinde enteresan karakterler barındırıyor. Bu horoz, Yedi’yi kendi işleri için kullanmak ister. Çünkü horozun garip bir mazisi var. Bu mazisi yüzünden insanları sevmiyordu. Tabii bu durum Yedi’yi tanıdıktan sonra değişir. Önce arabada sakatat satan Yedi, sonrasında berber dükkanı açar. İşleri hiç iyi gitmez. Bir berberin bulaşmayacağı sıkıntılara bulaşır. Devamında ise gizli geçmişi ortaya çıkar.

Scissor Seven 3. Sezonda Neler Oluyor?

İkinci sezonun son bölümü bununla sona erdi: “Yedi eski haliyle yeniden bağlantı kurar, ancak Blood Demon’u yenmek için Xuanwu dövüş sanatlarının gücünü ve içindeki berberi kullanması gerekir.” Ayrıca 3. sezonda birçok yeni karakter göreceğiz. Aslında bu karakterler Yedi’nin geçmişinde yer alsa da hafıza kaybı yaşadığı için ilk kez tanıklık edeceğiz.

Scissor Seven Karakterleri ve Oyuncu Eşleşmeleri

  • Seven – Ronny Chieng
  • Dai Bo – Jas Patrick
  • Audience – Jake Green and Greg Chun
  • Chairman Jiang – Karen Huie
  • Da Fei – Aleks Le
  • Meow – Jill Bartlett

Scissor Seven 3. sezon muhtemelen 2020’nin sonunda veya 2021’in başlarında Netflix’te İngilizce dublajla yayınlanacak. Dizi hakkında bilgi sahibi olmak isterseniz, yukarıdaki fragmana göz atabilirsiniz.

Yorum Bırakın

Yazar Pablo

Exit mobile version
Araç çubuğuna atla