içinde ,

HarikaHarika

Scissor Seven 3. Sezon Gelecek Ay Netflix’e Geliyor

Scissor Seven 3. Sezon Netflix Yayın Tarihi Ne Zaman

Scissor Seven 3. Sezon Netflix Yayın Tarihi Ne Zaman
Scissor Seven 3. Sezon Netflix Yayın Tarihi Ne Zaman

Scissor Seven, Netflix’in öne çıkan orijinal anime serilerinden biri. Platform sonunda 3. sezon için yeni bir fragman yayınladı!

Her zamankinden daha fazla anime başlığı dikkatimiz için yarışıyor. Bu yüzden serilerin taze ve heyecan verici kalması, Netflix için her zamankinden daha önemli hale geliyor.

Scissor Seven, aynı zamanda Killer 7 olarak da bilinmektedir. Dizi hem görsel tarzı hem de ölü mizahıyla tamamen benzersiz bir şey sunmakta. Netflix’in yayınladığı Scissor Seven’in birinci sezonu, Ocak 2020’de, ikinci sezon ise Nisan’da yayınlandı.

Ancak hayranlar, katil kuaför özentisinin üçüncü bir macera için platforma geri dönüp dönmeyeceğini ve dönerse ne zaman olacağını merak ediyor.

Scissor Seven 3. Sezon

Scissor Seven, Netflix orijinal dizisi olarak etiketlenmiştir. Ama anime yalnızca akış devi tarafından lisanslanmıştır. Bunun için, yenilemenin tamamen Çin’de Ocak 2021’de yayınlanan yerel performansına bağlı olduğu anlamına geliyor. Ancak, Scissor Seven’ı izleyen kesinlikle hiç kimse, küresel akış platformunda üçüncü bir sezon için geri döndüğünü görünce şaşırmıyor.

Yazıldığı sırada anime, Rotten Tomatoes’da %87 ve IMDB’de 8.3/10 gibi etkileyici bir puan alırken, 1. sezon MyAnimeList’te 17.000’den fazla incelemeyle 7.92/10’luk bir puan aldı. Bunun için Netflix, animenin 3. sezonu için elini çabuk tutuyor.

Scissor Seven 3. Sezon, Netflix’te Ne Zaman Yayınlanacak?

Scissor Seven 3. sezon, 3 Ekim 2021’de Netflix üzerinden uluslararası olarak yayınlanacak. Daha önce de belirtildiği gibi, üçüncü sezon bu yıl Ocak-Mayıs ayları arasında Çin’de yayınlandı.

Açıkça uluslararası yayın haklarını almak için doğru anı bekliyor Netflix. Netflix’te yayınlanan Scissor Seven’ın birinci ve ikinci sezonları arasında sadece beş ay aralık vardı. Buna göre bu gecikme gayet doğal görünüyor.

Yeni güncel bilgiler gelebilir. Bunun için makale, galaya yakın 3. sezon için belirli bir yayın zamanı ile güncellenecektir.

Scissor Seven 3. Sezon Seslendirmenler

Netflix, 3. sezon için seslendirme kadrosunu resmi olarak onaylamadı. Ancak hayranlar en sevdikleri karakterlerin çoğunun rollerini yeniden üstlenmesini bekliyor.

3. sezon için İngilizce dublajlı seslendirme kadrosu:

  • Luiqi Wu (Seven) – Ronny Chieng
  • Dai Bo – Jas Patrick
  • Thirteen – Jennie Kwan
  • Prince of Stan – Crispin Freeman
  • Xiao Fei – Aleks Le
  • Ah Jie Pirate – Clayton Froning
  • Meow – Jill Bartlett
  • Chicken Farm Boss – Steve Blum
  • Chairman Jiang – Karen Huie

Ne düşünüyorsun?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

One Comment

Mentor

Yazar Pablo

Years Of MembershipCommunity ModeratorVerified UserUp/Down VoterContent AuthorEmoji AddictQuiz MakerPoll MakerStory MakerImage MakerAudio MakerVideo MakerGallery MakerEmbed MakerList MakerMeme Maker
My Hero Academia 5. Sezon 23. Bölüm Yayın Zamanı Onaylandı. My Hero Academia 5. Sezon 23. Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak

My Hero Academia 5. Sezon 23. Bölüm Yayın Zamanı Onaylandı

Scissor Seven 4. Sezon Ne Zaman Netflix'te Yayınlanacak?

Scissor Seven 4. Sezon Yayın Tarihi ve Daha Fazlası