içinde , ,

İnanılmazİnanılmaz KızgınKızgın ÜzgünÜzgün GüzelGüzel ŞaşırdımŞaşırdım HarikaHarika

Scissor Seven 4. Sezon Yayın Tarihi ve Daha Fazlası

Scissor Seven 4. Sezon Ne Zaman Netflix’te Yayınlanacak?

Scissor Seven 4. Sezon Ne Zaman Netflix'te Yayınlanacak?
Scissor Seven 4. Sezon Yayın Tarihi ve Daha Fazlası

Konuşan tavuklar, telekinetik makaslar ve çok kötü bir suikastçının yer aldığı, çığır açan Çin animesinin potansiyel dördüncü sezonuyla ilgili son gelişmeler. Scissor Seven 4. Sezon gelecek mi?

Aksiyon-komedi kategorisindeki animasyon dizisi Scissor Seven'ın üç sezonu yayınlandı.
Aksiyon-komedi kategorisindeki animasyon dizisi Scissor Seven’ın üç sezonu yayınlandı.

Aksiyon-komedi kategorisindeki animasyon dizisi Scissor Seven’ın üç sezonu yayınlandı. Uluslararası bir hit olan Scissor Seven’ın, suikastçı olmayı arzulayan hafızasını kaybetmiş bir kuaför… Bunda pek iyi olmamasına rağmen maceranın peşinden gitmekten vazgeçmiyor.

Dizi, Seven’ın talihsizlikleri ve beceriksiz suikast girişimleriyle başlamıştı. Scissor Seven, intikam ve suikast görevlerine dair bir hikaye içeriyor. Bunun yanı sıra bol miktarda da komik olaylar var. Genel olarak bakıldığında karanlık bir temayı eğlenceli bir şekilde ele alıyor. Bu sayede hem hayranlardan hem de eleştirmenlerden beğeni toplamayı başardı.

Şimdi önemli olan, makaslı kahramanın dördüncü sezonla birlikte geri dönecek mi dönmeyecek mi? Scissor Seven 4. sezon hakkında bilmeniz gereken şeyler burada.

Scissor Seven 4. Sezon Çıkış Tarihi

Scissor Seven 4. Sezon Çıkış Tarihi
Scissor Seven 4. Sezon Çıkış Tarihi

Ne yazık ki Scissor Seven’ın 4. sezonu henüz resmi olarak onaylanmadı. Netflix diziyi uluslararası olarak yayınlıyor. Scissor Seven ilk olarak Çin’de Bilibili, Tencent Video, Youku, iQIYI ve Sohu Video’da yayınlanıyor. Bu nedenle yeni sezonun kaderi büyük ölçüde yerel platformların kararına bağlı olacak.

Ancak gösterinin hem Çin’deki hem de yurtdışındaki popülaritesi göz önüne alındığında, aksiyon animesinin dördüncü kez geri dönmesi çok muhtemel.

Ne de olsa Scissor Seven 3. sezon bir uçurumla sona erdi. Yönetmen He Xiaofeng ile yapılan röportajda, WeChat’e dizinin “20 yıllık uzun vadeli bir operasyon IP’si” olduğunu söyledikten sonra dört sezonun da ötesine geçebilir. Dizi tahminen 10. sezonda final yapacak.

Ancak Scissor Seven, 4. sezon için geri dönse bile muhtemelen biraz bekleyeceksiniz. Geleneksel olarak dizi, sezonlar arasında en az on sekiz aylık bir boşlukla yayınlanıyor. Çin’de vizyon girdikten bir süre sonraya kadar Netflix’te yer almaz.

Bu zaman çizelgesine göre, Scissor Seven 4. sezonun, 2022’nin ortalarında Çin’de prömiyer yapmasını bekleyebiliriz. Dizinin 4. sezonu ancak 2023’te Netflix’e gelir.

Ancak üçüncü sezon, 2022’de gösterime girecek olan bir Scissor Seven filminin yapım aşamasında olduğunu doğrulayan bir açıklamayla sona erdi. Bu durum, dördüncü sezonun prodüksiyonunu biraz ileri tarihe taşınmasına sebep olur. Bu nedenle, dördüncü sezonun 2024’e kadar prömiyer yapması tamamen mümkün!

Scissor Seven 4. Sezon Kadrosu

Scissor Seven 4. Sezon Kadrosu
Scissor Seven 4. Sezon Kadrosu

Suikastçı Seven, dizinin İngilizce dublajında ​​komedyen ve aktör Ronny Chieng tarafından canlandırılıyor. Chieng, Godzilla vs. Kong ve Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings gibi dizilerde rol aldı. Ve 2015’ten beri The Daily Show’da muhabirlik yapıyor.

Genshin Impact seslendirme sanatçısı Jas Patrick’in de mavi tavuğun en iyi arkadaşı “Dai Bo” olarak geri dönmesi muhtemelken, American Dad’dan Jill Bartlett ekibi uçan tavuk “Xiao Fei” olarak tamamlıyor.

Jennie Kwan (The Witcher: Nightmare of the Wolf), Karen Huie (Ghost of Tsushima) ve Lawrence Saint-Victor (Cesur ve Güzel) de sırasıyla Thirteen, Chairman Jiang ve Mad Bark rollerini yeniden canlandıracaklar.

  • Jennie Kwan / Thirteen
  • Karen Huie / Chairman Jiang
  • Lawrence Saint-Victor / Mad Bark

Scissor Seven 4. Sezon Fragmanı

Scissor Seven dördüncü sezon henüz duyurulmadı. Bu yüzden bir süre fragman gelmeyecek. Fragman yayınlanır yayınlanmaz bu sayfayı güncelleyeceğiz. Ancak şimdilik üçüncü sezon için komik, sıra dışı ve aksiyon dolu fragmanın keyfini çıkarın.

Scissor Seven 3. Sezon Resmi Fragmanı

Scissor Seven 4. Sezon Spoilerları

Japon animelerinin aksine, Scissor Seven’a benzeyen bir manga yok. Bu da spoiler ve potansiyel olay noktalarıyla teori üretmeyi çok zorlaştırıyor.

Dördüncü sezonun hikayesi, yaklaşmakta olan 2022 filminde ne olacağına bağlı olacak. Ancak filmin bir prequel (öncesi niteliğinde) olduğu söylentileri var. Bu yüzden dördüncü sezon için, üçüncü sezondaki olaylardan yola çıkarak tahmin yapılabilir.

Üçüncü sezonda, Seven’in yavaş yavaş hafızasının geldiğini gördük. Ancak devamında hafızasını silen kara buz zehrinin etkilerinden muzdarip olmasıyla, acı çekiyordu.

Dördüncü sezon muhtemelen Seven’in zehirlenmesinin etkilerine odaklanacak. Mucizevi bir iyileşme sağlayamazsa, makaslı kahraman Tavuk Çiftliği’ndeki arkadaşlarıyla ilgili tüm anılarını kaybedebilir.

Seven, tam olarak hafızasını kaybetmeden bunu başarsa bile, Manjusaka ve Shimen’in onu ve Onüç’ü avlamak için geldikleri açıktır. Bu nedenle yakın gelecekte başka bir saldırı olması muhtemeldir.

Her iki durumda da beceriksiz kuaförden suikastçıya dönüşerek bir isim yapmaya çalıştığı için, Scissor Seven’da benzersiz mizahın daha fazla olacağı kesin.

Scissor Seven 4. sezon hakkında bilgiler geldikçe bu yazı güncellenecektir. Dizi hakkında yeni bilgiler gelirse de sitemizde güncel olarak yer alacaktır. Bu bilgilerden haberdar olmak için tek yapmanız gereken, bizi takip etmektir.

Ne düşünüyorsun?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

One Comment

Mentor

Yazar Pablo

Years Of MembershipCommunity ModeratorVerified UserUp/Down VoterContent AuthorEmoji AddictQuiz MakerPoll MakerStory MakerImage MakerAudio MakerVideo MakerGallery MakerEmbed MakerList MakerMeme Maker
Scissor Seven 3. Sezon Netflix Yayın Tarihi Ne Zaman

Scissor Seven 3. Sezon Gelecek Ay Netflix’e Geliyor